جزییات خبر

استاندار فارس در جمع عزاداران حسینی منطقه فارس

(پنج شنبه ۱۳ اَمرداد ۱۴۰۱) ۱۳:۴۱

استاندار فارس، ماه محرم فرصتی بسیار ارزشمند برای همه بویژه مسئولین بمنظور انتقال ارزش ها به نسل جدید است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس، استاندار فارس با حضور در جمع کارکنان منطقه ضمن تشریح ابعاد قیام امام حسین (ع) خلوص ،صداقت، بصیرت وقدم صدق را از ویژگی های مهم یاران واصحاب سید الشهدا (ع) برشمرد.
محمدهادی ایمانیه استاندار فارس به همراه جمعی از مسئولین استان در مراسم پر فیض زیارت عاشورای کارکنان منطقه فارس شرکت نمود وضمن تبیین اهمیت فرهنگ غنی عاشورا گفت: ماه محرم فرصتی ارزشمند برای مسئولین بمنظور انتقال ارزش ها به نسل جدید است وزیارت عاشورا دارای فرازهای مهمی است که با شناخت و عمل به آنها بسیاری از مشکلات جوامع بشری حل خواهد شد.
وی افزود،ملت قهرمان و انقلابی ما مشکلات بسیار مهم وبزرگی همچون جنگ تحمیلی را با الهام از آموزه های مکتب عاشورا پشت سر گذاشته است.
استاندار فارس با اشاره به فراز آخر زیارت عاشورا ،خلوص ، پاکی، صداقت ، بصیرت و همراهی واقعی با ولایت را از ویژگی های مهم یاران و اصحاب امام حسین (ع) بیان کرد وبرکسب،قدم صدق که یکی دیگر از ویژگی های آن اصحاب جاودانه تاریخ است تاکید کرد.
اسداله طاهری مدیر منطقه ضمن ارائه گزارشی از اقدامات فرهنگی منطقه،بازدید از جایگاه‌های بویژه جایگاه‌هایی که در مسیر زوار اربعین قراردارند، برپایی موکب در جوار حرم مطهر احمد بن موسی (ع)، برگزار زیارت عاشورا ومراسم عزاداری در طول سال و دهه اول محرم ، اعزام نیرو و خودرو منطقه به مناطق مرزی بمنظور سوخترسانی مطلوب به زوار حسینی را از دیگر اقدامات فرهنگی منطقه با الهام از درس های عاشورا برشمرد.


استانداری 9
استانداری 8
استانداری 7

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.