جزییات خبر

چهل ودومین جلسه تنظیم بازار به میزبانی منطقه فارس

(چهارشنبه ۱۲ اَمرداد ۱۴۰۱) ۱۳:۰۳

استاندار فارس بر نظارت بیشتر بر چرخه توزیع کالا و رعایت حقوق مصرف کننده توسط دستگاه‌های اجرایی استان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس، اسداله طاهری مدیر منطقه از برگزاری چهل ودومین جلسه کمیته مشترک تنظیم بازار ورعایت حقوق مصرف کننده با حضور استاندار و سازمان‌های ذی ربط با هدف نظارت بیشتر برعرضه کالا و رعایت کامل حقوق مصرف کننده، به میزبانی شرکت پخش منطقه فارس خبر داد.
محمدهادی ایمانیه استاندار و رئیس ستاد تنظیم بازار فارس ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت سید وسالار شهیدان ابا عبداله حسین بر نظارت بیشتر بر چرخه توزیع کالا از تولید کننده تا مصرف کننده تاکید کرد و گفت: در این راستا اقدامات قابل قبولی از سوی دستگاه‌های نظارتی استان انجام شده است واین فرایند با جدیت بیشتری درماه‌های محرم وصفر پیگیری گردد.
وی با اشاره به ارزیابی مثبت مسئولین کشور از عملکرد استان در مقابله وپیشگیری از بروز خسارت در زمان بارش ها وسیل در برخی از نقاط استان، از اقدامات دستگاه‌ها در خصوص تامین کالاهای اساسی در این مدت قدردانی کرد و هدف از برگزاری این جلسات را هماهنگی بیشتر بین دستگاه ها به منظور ارائه خدمات مطلوبتر وآسان تر به مردم بیان کرد.
استاندار فارس رعایت حقوق مصرف کننده را از اصول مهم و اثرگذار بر اقتصاد ومعیشت مردم دانست وافزود،حمایت از تولید کننده و رفع مشکلات و چالش های آنان بعنوان نقطه شروع و مهم چرخه عرضه کالا از تولید کننده به مصرف کننده، از اولویت های استان می باشد.
اسداله طاهری مدیر منطقه فارس با اشاره به سوخترسانی پایدار وبدون وقفه در زمان وقوع سیل وبارش ها در استان، اجرای کامل طرح توزیع الکترونیکی سوخت، اجرای طرح تخصیص سهمیه سوخت براساس پیمایش، انجام بازدیدهای مشترک با دستگاه‌های متولی از مصرف کنندگان ،کنترل ونظارت بر عملکرد جایگاه‌های سوخت، پایش و شناسایی مصرف کنندگان سوخت و نظارت بر توزیع سوخت مایع براساس نرخ مصوب را از جمله اقدامات شرکت بمنظور رعایت حقوق مصرف کننده بیان کرد .
وی رعایت حقوق مصرف کننده را از اولویت های مهم شرکت ملی پخش بیان کرد و گفت: بمنظور کنترل وپیشگیری از کم فروشی در مجاری عرضه سوخت مایع پایش و کنترل 3800 نازل فعال سوخت توسط کارشناسان شرکت واداره استاندارد بصورت دوره‌ای انجام می گردد.

استانداری 5
استانداری 4
استانداری 2

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.