جزییات خبر

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس

سوخترسانی پایدار در استان فارس

(شنبه ۸ اَمرداد ۱۴۰۱) ۱۳:۱۴

هماهنگی لازم با ستاد مدیریت بحران استانداری انجام شده و آمادگی کامل واحدهای عملیاتی ستاد و نواحی بویژه نواحی جنوبی استان برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان در شرایط اضطراری مورد تاکید قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس، اسداله طاهری مدیر منطقه از روند پایدار سوخترسانی در استان خبرداد وگفت: با توجه به برنامه‌ریزی و آمادگی پیشین، با ورود سامانه بارشی به فارس، نظارت بر نحوه انتقال و توزیع فرآورده‌های نفتی و همچنین تامین، ذخیره‌سازی و توزیع سوخت فروشندگی‌ها به ویژه در نقاط سیل خیز استان به طور مطلوب در حال اجرا است.
مدیر منطقه فارس، با اشاره به اطلاعیه‌های اداره کل مدیریت بحران استانداری و اخطاریه‌های سازمان هواشناسی و با توجه به ورود سامانه بارشی حجم بارش ها در همه نقاط بویژه نواحی جنوبی وشرقی استان افزود، این شرکت برای تامین سوخت در شرایط بحرانی آمادگی کامل دارد و تمهیدات لازم برای سوخت‌رسانی به مناطق سخت‌گذر وحادثه دیده انجام شده است.
وی با بیان این موضوع که تمامی تاسیسات و انبارهای شرکت فعال وبا مشکل خاصی روبره نشده اند اظهارکرد، برگزاری جلسه‌های داخلی مقابله با بحران،هماهنگی با شرکت‌ها ورانندگان نفتکش بمنظور آمادگی کامل ناوگان حمل و نقل، هماهنگی با مالکان جایگاه‌ها وفروشندگی ها در خصوص تکمیل موجودی وهماهنگی با شرکت‌های موزع گازمایع و تامین سوخت دوم برای خانوارها از جمله اقدامات منطقه بمنظور سوخترسانی پایدار در سطح استان می باشد.
طاهری ضمن قدردانی از تلاش شبانه‌روزی همکاران بخصوص نواحی به منظور سوخت‌رسانی و خدمت‌رسانی مطلوب به مصرف‌کنندگان،گفت: حدود 1000 دستگاه نفتکش جاده‌پیما در منطقه فعالیت دارند که با انجام هماهنگی‌های لازم و تاکید بر رعایت نکات ایمنی درجاده‌ها بویژه در مدت زمان وجود سامانه بارشی در استان، سوخت مورد نیاز تمامی مصرف کنندگان(خانگی، تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی) به موقع به مقصد خواهد رسید.
این مقام مسئول تصریح کرد در صورت افت فشار گاز و نیاز سایر خانوارها به نفت سفید، آمادگی تامین این فرآورده وجود داشته ومشکلی در خصوص تامین و توزیع وجود ندارد.
وی همچنین از افرایش میزان ذخیره‌سازی فرآورده درانبارهای نفت خبردادوافزود، سوخت JP4 نیز برای سوخت‌رسانی به بالگردهای امدادی نیز تامین شده است و با توجه به پیش‌بینی‌های هواشناسی استان مبنی بر احتمال وقوع سیلاب در سطح منطقه، همه پرسنل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس در آماده‌باش هستند.


روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.