جزییات خبر

آباده سومین مصرف کننده نفت گاز در فارس

(سه شنبه ۴ اَمرداد ۱۴۰۱) ۱۱:۲۷

رئیس شرکت ملی پخش فرآورد ه‌های نفتی ناحیه آباده، افزایش ظرفیت انبار نفت شهید دستغیب آباده بعنوان مهمترین تامین کننده سوخت مورد نیاز بخش صنایع وکشاورزی شمال استان، از اولویت های منطقه می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس، محمد رضایی رئیس ناحیه آباده در گفتگو با این واحد از استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود انبار نفت شهید دستغیب به عنوان تامین کننده فرآورده‌های مورد نیاز نقاط شمالی استان خبر داد.
رضایی با قدردانی ازتلاش واقدامات همکاران و جایگاهداران ناحیه در سوخترسانی مطلوب به مردم گفت: انبار نفت شهید دستغیب با هدف ذخیره سازی مطلوب وتوزیع بموقع سوخت بویژه در فصل سرما در نقاط شمالی استان احداث و بمنظور سوخت رسانی مطلوبتر به نواحی شمالی استان ( اقلید،خرم بید ) برنامه ریزی و هماهنگی‌های لازم در خصوص افزایش ظرفیت این انبار انجام شده است.
وی با بیان این موضوع که فرآورده‌های مورد نیاز انبار از طریق نفتکش تامین می شود و با توجه با اینکه این انبار بعنوان انبار پشتیبانی فرآورده‌های نفتی بویژه نفت سفید تعیین شده است افزود، نفت سفید مورد نیاز استان از طریق انبار نفت شهید دستغیب ارسال می شود ودر همین راستا تامین سوخت انبار از طریق اتصال به خطوط انتقال نفت کشور و یا ارسال از طریق خطوط ریلی استان از دیگر اولویت های منطقه می باشد.
رئیس ناحیه آباده تامین وتوزیع بموقع سوخت موردنیاز مصرف کنندگان عمده وجزء از وظایف مهم شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بوده و با توجه به وجود معادن و صنایع مختلف در نواحی شمال استان فارس وهمچنین به منظور حمایت از بخش صنایع وکشاورزی رفع مشکلات و بروز رسانی تجهیزات انبار نفت شهید دستغیب از برنامه های ناحیه می باشد.
این مقام مسئول تصریح کرد، از ابتدای سال تاکنون حدود 57 میلیون لیتر بنزین و نفت گاز از طریق 11 باب جایگاه سوخت مایع و شش باب جایگاه سی ان جی در سطح شهرستان تامین وتوزیع شده و بمنظور افزایش توان سوخترسانی در سطح ناحیه دو باب جایگاه نیز دردست اقدام می باشد.


روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.