جزییات خبر

تدوین برنامه های (( ماه محرم )) با محوریت سوخترسانی مطلوب

(دوشنبه ۳ اَمرداد ۱۴۰۱) ۱۲:۵۳

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس،برنامه ریزی لازم برای سوخت رسانی مطلوب به تکیه ها،موکب ها و زائران حسینی در ماه محرم صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس، اسداله طاهری مدیر ورئیس شورای فرهنگی منطقه درگفتگو با این واحد از تدوین برنامه‌های منطقه بمناسبت فرارسیدن ماه محرم خبرداد وسوخترسانی مطلوب به زائران حسینی را از اولویت های منطقه در حوزه سوخترسانی مطرح کرد.
اسداله طاهری رئیس شورای فرهنگی منطقه ضمن تسلیت بمناسبت فرارسیدن ماه محرم به جایگاه ومنزلت این ماه پرداخت و گفت: عاشورا وعزاداری حسینی یک سرمایه بزرگ فرهنگی است و این ماه بهترین فرصت برای انتقال ارزش های انقلاب به نسل جوان می باشد.
وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی ومذهبی استان افزود با توجه به افزایش تردد ها در این ماه و حرکت زائران حسینی از محورهای شمالی کشور وافزایش میزان مصرف سوخت در استان، برنامه ریزی های لازم برای تامین وتوزیع سوخت انجام ومشکلی در این خصوص وجود ندارد.
مدیر منطقه فارس، بازدید از جایگاه‌های بویژه جایگاه‌های مستقر در محورهای ورودی وخروجی استان، بازدید از نمازخانه ها بین راهی، برپایی موکب در جوار حرم مطهر احمد بن موسی (ع) ، برگزار زیارت عاشورا ومراسم عزاداری در سطح ستاد، نواحی وسوختگیری در دهه اول محرم، اعزام نیرو و خودرو مدیریت بحران منطقه به مناطق مرزی بمنظور سوخترسانی مطلوب به زوار حسینی،برگزاری مسابقات فرهنگی جهت خانواده های همکاران وهماهنگی با ائمه جماعت منطقه وبهره گیری حداکثری ازبرکات این ماه را از جمله اقدامات منطقه در ماه محرم برشمرد.
این مقام مسئول تصریح کرد با توجه به افزایش مصرف گاز مایع در این ماه بخصوص در روزهای تاسوعا وعاشورای حسینی ( برپایی هیت های مذهبی و پخت غذای وغیره) هماهنگی های لازم در خصوص جذب سهمیه گاز مایع استان با شرکت های موزع انجام شده وبرضرورت نظارت بیشتر دستگاه‌های متولی تایید سهمیه سوخت تاکید کرد.

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.