جزییات خبر

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس

افتتاح چهارده باب جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی در فارس

(چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰) ۱۰:۴۸

به مناسبت هفته دولت با جذب سرمایه گذاری 2000 میلیارد ریالی بخش خصوصی در توسعه مجاری عرضه سوخت مایع چهارده باب جایگاه در سطح استان فارس مورد بهره برداری قرارگرفتند .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس، امیر بنی کریمی مدیر منطقه در گفتگو با این واحدگفت: در راستای سیاست های شرکت واستفاده از توان بخش خصوصی و جذب سرمایه گذار در بخش عرضه فرآورده‌های نفتی، منطقه فارس توانسته است با ایجاد راهکارهای لازم میزان 2000 میلیارد ریال جذب سرمایه در این حوزه راداشته باشد .
امیر بنی کریمی مدیر منطقه فارس ضمن گرامیداشت هفته دولت، توسعه منطقی واصولی مجاری عرضه سوخت مایع وس ان اجی را از سیاست های شرکت ملی پخش بیان کرد وافزود،تعداد چهارده باب جایگاه باسرمایه گذاری بخش خصوصی در هفته دولت سال جاری در سطح استان افتتاح ومورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
امیربنی کریمی با بیان این موضوع که هفته دولت بهترین زمان برای انعکاس دستاوردهای انقلاب برای مردم بویژه نسل جوان است اظهارکرد،با این میزان سرمایه گذاری بخش خصوصی، درشهرستان شیراز پنج باب جایگاه سوخت مایع و در شهرستان های مرودشت وفیروزآباد هرکدام دو باب و در شهرستان های فسا،لارستان ،اقلید ،نی ریز وکازرون یک باب جایگاه سوخت افتتاح ومورد بهره برداری قرار گرفته وزمینه اشتغال 180 نفر بطور مستقیم نیز فراهم شده است .
وی استان فارس را با مصرف روزانه سیزده میلیون لیتر انواع فرآورده‌های نفتی را سومین مصرف کننده سوخت کشور عنوان کرد وگفت: با راه اندازی جایگاه‌های مذکور تعداد جایگاه‌های سوخت مایع وسی ان جی در استا ن به باب 426 رسید و سوخترسانی به مردم شریف استان با روند مطلوبتری انجام می شود .
مدیر منطقه فارس ضمن تشکر از همکاری مالکین مجاری عرضه سوخت در توزیع فرآورده‌های نفتی در سطح استان بویژه در شرایط سخت بیماری کرونا ،ارتقای سطح رفاه مشتریان و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان با مدیریت موثر بخش خصوصی،توسعه کمی وکیفی جایگاه‌های موجود،مکان یابی اصولی و رفع موانع سرمایه گذاری درحوزه سوخترسانی را ازجمله اهداف شرکت در راستای توسعه جایگاه‌های عرضه سوخت مایع وسی ان جی در استان برشمرد .
این مقام مسئول تصریح کرد با انجام هماهنگی لازم با سازما ن ها ونهادهای ذیریط هم اکنون در سطح استان فارس تعداد 30 باب جایگاه سوخت مایع و 7 باب جایگاه سی ان جی در دست احداث می باشد که از پیشرفت فیزیکی 20 تا 90 درصدی برخوردارهستند .

جایگاه 2
جایگاه 1

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.