جزییات خبر

سوخترسانی بدون وقفه در شرایط سخت کرونایی

کاهش 17 درصد مصرف بنزین درفارس

(سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰) ۱۱:۳۵

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس، در تعیطلات یک هفته ای کرونا دراستان فارس بیش از 39 میلیون و 500 هزارلیتر بنزین تامین و توزیع گردیده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس،امیر بنی کریمی مدیر منطقه از خدمت رسانی بدون وقفه این شرکت در زمان تعطیلات خبرداد وگفت: از24 تا 31 مرداد ماه سال جاری بیش از 39 میلیون و 500 هزار لیتر بنزین در سطح استان فارس تامین و توزیع شده است که نسبت به میانگین مصرف مرداد ماه حدود 17 درصد کاهش داشته است.
امیربنی کریمی مدیر منطقه فارس ضمن تقدیر از تلاش تمامی همکاران و عوامل چرخه سوخترسانی درامر تامین وتوزیع بدون وقفه سوخت در سطح استان افزود،متوسط مصرف روزانه بنزین درفارس تا قبل ازتعطیلات یک هفته ای اخیر پنج میلیون و 900 هزارلیتر بوده که با کاهش 17 درصدی به روزانه چهارمیلیون و950 هزارلیتر کاهش پیدا کرده است .
وی کاهش تردد های بین شهری ودرون استانی ورعایت شیوه نامه های بهداشتی را ازجمله عوامل این کاهش مصرف بیان واظهار کرد بیشترین وکمترین میزان مصرف در زمان مذکور به ترتیب مربوط به روز های 24 مرداد با بیش از شش میلیون 200 هزارلیتر و 29 مرداد با سه میلیون و 900 هزارلیتر می باشد.
مدیر منطقه فارس با بیان این موضوع که شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بعنوان یک دستگاه خدمات رسان شناخته می شود گفت: فرایند سوخت رسانی در فارس از طریق 426 باب جایگاه مایع و سی ان جی در دوره های اوج بیماری کرونا با رعایت دستورالعمل های صادره از سوی ستاد مدیریت بیماری کرونا استان فعال ودرحال سوخترسانی به مردم عزیز هستند .
این مقام مسئول تصریح کرد با برنامه ریزی های صورت گرفته ذخیره سازی مناسب ومطلوب سوخت در انبار های نفت صورت گرفته و ضد عفونی و رعایت نکات بهداشتی مداوم جایگاه‌ها بویژه تلمبه ها ونازل ها توسط جایگاهداران ،تب سنجی رانندگان نفتکش و ضد عفونی نفتکش ها هنگام ورود به انبار و شروع واکسیناسیون( کارکنان عملیاتی ،رانندگان نفتکش وکارکنان جایگاه ها )را ازجمله اقدامات این شرکت در راستای پیشگیری و مبارزه با این بیماری برشمرد.
وی ضمن آرزوی سلامتی برای همه از مردم شریف استان خواست تا انتقادات وپیشنهادات خودرادرخصوص عملکرد مجاری عرضه سوخت از طریق شماره تلفن 09627 (مرکز پاسخگویی و ارتباط با مشتریان شرکت ملی پخش فرآورد ه‌های نفتی ) مطرح نمایند .

 

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.