جزییات خبر

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس

تعداد مجاری عرضه فارس به 296 باب رسید.

(دوشنبه ۷ تیر ۱۴۰۰) ۰۸:۴۳

چهار باب جایگاه با سرمایه گذاری 900 میلیارد ریالی بخش خصوصی، در سه ماهه اول سال جاری در فارس به بهره برداری رسیدند .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس ، امیر بنی کریمی مدیر منطقه در گفتگو با این واحد گفت: در راستای سیاست های شرکت واستفاده از توان بخش خصوصی و جذب سرمایه گذار در بخش عرضه فرآورده‌های نفتی، منطقه فارس توانسته است با ایجاد راه کار های لازم میزان 900 میلیارد ریال جذب سرمایه در سه ماهه اول سال در حوزه توسعه مجاری عرضه داشته باشد.
امیر بنی کریمی مدیر منطقه فارس ضمن تشکر از تمامی عوامل چرخه سوخت رسانی بویژه مالکین مجاری عرضه در تامین وتوزیع به موقع فرآورده‌های نفتی بخصوص در زمان های اوج بیماری کرونا در سطح استان ، مکان یابی اصولی ومنطقی جایگاه‌های سوخت را از اولویت های شرکت ملی پخش در راستای دسترسی و سوخترسانی مطلوبتر به مردم بیان کرد وافزود، جایگاه های مهرگان و پرهام در ناحیه مرودشت و شایلین و خسروانی در ناحیه مرکزی شیراز در فصل بهارافتتاح ومورد بهره برداری قرارگرفت.
وی ضمن بیان رتبه دوم منطقه در تعداد مجاری عرضه سوخت در سطح کشور افزود با بهره برداری از این پروژه‌ها تعداد مجاری عرضه سوخت مایع (بنزین ونفتگاز ) در سطح استان به 296 باب رسید که از این تعداد 42 باب بصورت مجتمع خدمات رفاهی احداث شده اند .
بنی کریمی تامین وتوزیع بموقع وایمن سوخت را از وظایف اصلی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی برشمرد واظهارکرد، با بهره برداری از این جایگاه‌ها زمینه اشتغال مستقیم 60 نفر نیز فراهم شده و هم اکنون در سطح استان فارس تعداد 35 باب جایگاه سوخت مایع و 10 باب جایگاه سی ان جی در دست احداث می باشد که از پیشرفت فیزیکی 20 تا 90 درصدی برخوردارهستند .
مدیر منطقه فارس کنترل وپایش دوره ای برفرایند سوخترسانی بویژه مجاری عرضه سوخت بعنوان بخش مهم این چرخه را همانندگذشته از برنامه های این منطقه در سال جاری بیان و اظهارکرد در سه ماه اول تمامی 3850 نازل فعال سوخت استان توسط کارشناسان منطقه و اداره کل استاندارد مورد پایش قرار گرفته اند .
این مقام مسئول تصریح کردتامین وذخیره سازی مناسب سوخت در استان صورت پذیرفته و سوخت رسانی بدون مشکل درحال انجام می باشد ومردم میتوانندانتقادات وپیشنهادت خود را از نحوه عملکرد مجاری عرضه سوخت بصورت 24 ساعته به مرکز پاسخگویی وارتباط با مشتریان 09627 مطرح کنند.

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.