جزییات خبر

برگزاری کلاس آموزش آشنایی با مجموعه مقررات توزیع فرآورده‌های نفتی

(شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰) ۱۳:۱۹

مسئول کنترل ونظارت منطقه فارس از برگزاری 50 نفر ساعت آموزش ،آشنایی با مقررات توزیع فرآورده‌های نفتی برای کارکنان نیروگاه‌های استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های منطقه فارس، رئیس واحد کنترل ونظارت وبازرسی منطقه از برگزاری یک دوره آموزشی با حضور مسئولین حراست و تحویل فرآورده‌های ارسالی نیروگاه‌های استان خبردادو هدف از برگزاری این دوره آموزشی را آشنایی بیشتر شرکت کنندگان با دستورالعمل های پیشگیری از عرضه خارج از شبکه وکنترل کمی وکیفی فرآورده‌های ارسالی به نیروگاه ها بیان کرد .
سید یوسف موسوی با بیان این موضوع که نیرو گاه های برق از مصرف کنندگان مهم و عمده شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی می باشند. اظهار داشت برگزاری این گونه کارگاه های آموزشی می تواند نقش مهم وموثری در جلوگیری از انحراف فرآورده‌های نفتی را داشته باشد .
رئیس کنترل ونظارت وبازرسی منطقه فارس ضمن تاکید بر نقش واثر گذاری اینگونه کارگاه های آموزشی گفت: در این کارگاه آموزشی سه ساعته که در انبار نفت شهید تندگویان شیراز برگزارشد،شرکت کنندگان بصورت تئوری وعملی با مفاهیم مطرح شده در آئین نامه رسیدگی به تخلفات فروش فرآورده‌های نفتی از قبیل آشنایی با مشخصات وانواع فرآورده های نفتی ، نکات مورد توجه دربارنامه ها، انواع پلمپ ها، کنترل کمی وکیفی فرآورده‌های دریافتی ، انحراف یا حمل غیر مجاز، نحوه تنظیم ونگارش صورتجلسه کسری و آلودگی فرآورده آشنایی پیدا کردند .
وی کاهش و جلوگیری از انحراف فرآورده‌های نفتی، افزایش کمی وکیفی سوخترسانی به نیروگاه‌ها،صرفه جویی درهزینه ها و حمایت بیشتر از صنایع ودر نتیجه خدمات رسانی مطلوبتر به مردم را از بازخوردهای مثبت برگزاری اینگونه دوره‌های آموزشی برشمرد.

کلاس  7
کلاس  6
کلاس  5
کلاس  4
کلاس  3
کلاس  2
کلاس  1

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.