جزییات خبر

در راستای طرح دوگانه سوز کردن خودروها عمومی محقق شد.

تداوم طرح گاز سوز کردن رایگان خودروهای عمومی درفارس

(شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹) ۱۴:۰۸

40 درصد از خودروهای ثبت نام شده در سامانه طرح دوگانه سوز کردن رایگان خودروهای عمومی گاز سوز شدن .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس،امیر بنی کریمی مدیر منطقه از استقبال طرح دوگانه سوز کردن رایگان خودروهای عمومی در استان خبردادوگفت :تاکنون حدود 40 درصد از خودروهای ثبت نام شده بطور رایگان گاز سوز و مابقی نیز در حال انجام می باشند .
مدیر منطقه با بیان این موضوع که طرح دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی (تاکسی و وانت بار های عمومی ) یکی از اقدامات مهم واساسی شرکت ملی پخش در راستای کاهش مصرف سوخت های فسیلی و آلاینده درسبد سوخت خانوارها می باشد افزود تاکنون حدود 1360 خودرو عمومی در سایت شرکت ثبت نام نموده و با معرفی به کارگاه های مجاز در حال دریافت تجهیزات برای تبدیل شدن هستند .
امیر بنی کریمی بابیان این مطلب که روند ثبت نام طرح رایگان دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی همچنان ادامه دارد گفت : با انجام تمهیدات وبرنامه ریزی های صورت گرفته بعداز تکمیل ثبت نام خودروهای عمومی امکان ثبت نام از تاکسی های اینترنتی وآزانس ها فراهم خواهد شد وپس ازاعلام، مالکین این خودروها می توانند با مراجعه به سایت شرکت به ادرس GCR.NIOPDC.IR  نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .
وی پایش وکنترل دوره ای بر نحوه گاز سوز کردن خودروها توسط کارشناسان این شرکت را از اولویت های این منطقه در راستای اجرای طرح بیان کرد وگفت: تعداد 11 گارگاه مجاز برای تبدیل وگاز سوز کردن خودروهای ثبت نامی در سطح استان فعال وتبدیل خودروها با استانداردهای لازم انجام می شود .
این مقام مسئول تصریح کرد میانگین مصرف روزانه گاز سی ان جی در استان یک میلیون و600 هزار متر مکعب می باشد و این مهم از طریق تعداد 129 باب جایگاه سی ان جی با 790 نازل در سطح استان فارس محقق شده است .
وی همچنین باعنوان این مطلب که روزانه بیش از یکصد و50 هزار خودرو استان از گازسی ان جی استفاده می کنند گفت: اجرای طرح رایگان دوگانه سوز کردن خودرو های عمومی ، تغییر الگوی مصرف ،جایگزینی گاز سی ان جی بجای سوخت های فسیلی در سبد سوخت خانوارها ،فراهم نمودن شرایط برای جذب سرمایه گذار واستفاده توان بخش خصوصی برای احداث جایگا ه های سی ان جی از جمله اقدامات این شرکت در راستای توسعه صنعت سی ان جی در فارس می باشد.

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

شیراز ، چهارراه حافظیه ، خیابان حافظ ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (منطقه فارس)
 
کدپستی : 76455-71466
سامانه گویا : 2284086-0711