جزییات خبر

امضا ششمین تفاهم نامه همکاری با سازمان فنی و حرفه ای استان

(چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۲۸

در راستای تقویت و ارتقای دانش اپراتوری جایگاهای سی ان جی، ششمین تفاهم نامه همکاری بین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان امضا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورد ه‌های نفتی منطقه فارس ، فضل اله اکبری معاون فنی عملیاتی منطقه در این خصوص، گفت: این تفاهم نامه برای ششمین سال متوالی با سازمان فنی حرفه ای استان تحت عنوان (( دوره آموزشی ویژه متقاضیان آموزش اپراتوری جایگا های سی ان جی )) منعقد شد و ارتقاء سطح کیفی نیروی انسانی، افزایش سطح مهارت فنی اپراتورهای جایگاه سی ان جی و آموزش های صحیح اجرای کار، را از اهداف این تفاهم نامه برشمرد.
فضل اله اکبری معاون فنی عملیاتی منطقه ضمن تسلیت ایام محرم ،آموزش نیروی انسانی را از اولویت های مهم شرکت دانست و افزود، امضا این تفاهم نامه برای استفاده از امکانات و توانمندی های اداره آموزش فنی وحرفه ای استان فارس در راستای ارتقاء مهارت نیروی انسانی در حوزه کار با تجهیزات و اشنایی بیشتر با تکنولوژی برتر انجام شده است .
وی همچنین تصریح کرد درپی موافقت نامه های همکاری منعقد شده بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس با این منطقه تا کنون 32 دوره آموزشی برگزارشده وحدود 550 نفر از اپراتورهای جایگاه های CNG دوره آموزشی لازم را براساس استاندارد های آموزشی شرکت با موفقیت طی کرده وموفق به دریافت گواهینامه لازم شده اند .
معاون فنی عملیاتی منطقه با بیان موضوع که در حال حاضر بیش از 80 درصد از جایگاه های سی ان جی منطقه دارای تائیدیه استاندارد می باشند، پایش دوره ای جایگاه‌ها،آموزش اپراتورها وکارکنان ،ارتقاء سطح کمی و کیفی جایگاه ها را از جمله اقدامات این شرکت در راستای ارائه خدمات مطلوبتر به مردم برشمرد .
اکبری بابیان این موضوع که توسعه وجایگاه ها سی ان جی و جایگزینی سوخت های غیر الاینده در سبد سوخت مردم از برنامه های این شرکت می باشد گفت : استان فارس با مصرف روزانه یک میلیون و 600 هزار مترمکعب گاز طبیعی فشرده ، حدود 6.4 درصد از فروش گاز سی ان جی در کشور را به خود اختصاص داده است که این مهم با همکاری و رعایت مسائل ایمنی توسط کارکنان آموزش دیده جایگا ه های سی ان جی فارس, بدون وقفه در حال انجام می باشد .
وی بر رعایت نکات ایمنی هنگام ورود به جایگاه های سی ان جی تاکیدو از مردم درخواست کرد بمنظور سوختگیری ایمن به توصیه های اپراتور های جایگاه مبنی بر پیاده نمودن سرنشین قبل از ورود به جایگاه ،بازبودن صندوق عقب خودرو هنگام سوختگیری و سایر نکات ایمنی دیگر توجه ویژه ای داشته باشند .

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

شیراز ، چهارراه حافظیه ، خیابان حافظ ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (منطقه فارس)
 
کدپستی : 76455-71466
سامانه گویا : 2284086-0711