جزییات خبر

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس

حضور فعال منطقه فارس در جشنواره خدمت

(دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۵:۵۷

بمناسبت هفته دولت با بهره برداری از هشت باب جایگاه در سطح استان فارس زمینه اشتغال برای 70 نفر مهیا خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های منطقه فارس, امیر بنی کریمی مدیر منطقه فارس با حضور در غرفه شرکت در جشنواره خدمت از افتتاح وبهره برداری هشت باب جایگاه در سطح استان به مناسبت هفته دولت خبرداد و گفت : با بهره برداری از این جایگاه ها زمینه اشتغال حدود 70 نفر مهیا شده است .
امیر بنی کریمی مدیر منطقه ضمن گرامی داشت یادو خاطره شهیدان رجایی وباهنر و تبریک هفته دولت گفت : این جشنواره با محوریت استانداری فارس وبا حضور دستگاه های اجرای استان با هدف ارائه توانمندی ها وخدمات دولت به مردم در شیراز برگزارگردیده است .وی همچنین افزود در راستای تحقق شعارسال (( رونق تولید )) و همچنین سیاست های شرکت در استفاده از توان بخش خصوصی و جذب سرمایه گذار در بخش عرضه فرآورده های نفتی این منطقه توانسته است با ایجاد راه کار های لازم میزان 340 میلیارد ریال جذب سرمایه در این حوزه راداشته باشد.
به گفته مدیر منطقه فارس در ناحیه شیراز تعداد پنج باب مجاری عرضه و در نواحی ,فسا , فیروزآبادو نی ریز هر کدام یک باب جایگاه در هفته دولت افتتاح ومورد بهره برداری قرار خواهند گرفت .
امیر بنی کریمی ضمن تشکر از تلاش همکاران در تامین وتوزیع بموقع سوخت در استان از استقرار میز خدمت منطقه در نمایشگاه فوق خبرداد واظهار کرد : هدف از حضور وشرکت در این جشنواره معرفی اقدامات وعملکرد شرکت در ارائه خدما ت به مردم شریف استان فارس می باشد . ایشان همچنین توسعه انبار نفت شهید تندگویان و اتصال این انبار به خطوط ریلی استان را از اولویت های منطقه در راستای افزایش ذخیره سازی و تامین وتوزیع مطلوبتر فرآورده در فارس عنوان کرد .
لازم بذکر است این نمایشگاه از سوم شهریور ماه بمدت پنج روز در بوستان آزادی شیراز برپا می باشد .

هفته دولت
هفته دولت 5
هفته دولت 4
هفته دولت 2
هفته دولت 1
روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

شیراز ، چهارراه حافظیه ، خیابان حافظ ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (منطقه فارس)
 
کدپستی : 76455-71466
سامانه گویا : 2284086-0711