جزییات خبر

مدیر شرکت ملی پخش فرآور ده های نفتی منطقه فارس

برگزاری جلسه با انجمن صنفی جایگاهداران فارس

(چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸) ۱۶:۱۵

فراهم بودن زیر ساخت های لازم برای اجرای طرح الزام سوختگیری با کارت هوشمند سوخت شخصی در جایگاه های استان فارس .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآور ده‌های نفتی منطقه فارس ,امیر بنی کریمی مدیر منطقه فارس در جلسه هماهنگی بااعضا انجمن صنفی جایگاهداران استان در خصوص طرح الزام سوختگیری با کارت سوخت شخصی از 20 مرداد ماه سال جاری گفت :زیر ساخت های سخت افزاری ونرم افزاری لازم برای اجرای طرح در سطح مجاری عرضه استان فراهم ومشکل خاصی در این خصوص وجود ندارد .
امیر بنی کریمی مدیر منطقه فارس ضمن تشکر از همکاری و تلاش صاحبان مجاری عرضه , فرایند تامین وتوزیع فرآورده های نفتی در سطح استان فارس را مطلوب ارزیابی کرد و افزود هدف اصلی از اجرای این طرح و استفاده از کارت سوخت شخصی نظارت ومدیریت بر مصرف فرآورده بویژه بنزین در سطح کشور و همچنین جلوگیری از سوءاستفاده  از کارت های سوخت شخصی است .
مدیر منطقه فارس با بیان این موضوع که اطلاع رسانی در خصوص استفاده از کارت سوخت شخصی با هماهنگی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و ازطریق رسانه ها آغاز شده افزود استان فارس با مصرف بیش از 12 میلیون لیتر انواع فرآورده چهارمین مصرف کننده سوخت در سطح کشور است که این مهم از طریق 280 باب جایگاه عرضه سوخت تحقق می یابد.
وی بر نقش و هماهنگی وهمکاری اعضا انجمن صنفی و مالکین جایگاه ها در اجرای این طرح تاکید کرد وگفت : سامانه هوشمند سوخت هیچگاه جمع آوری نشده و بسترهای لازم به لحاظ سخت افزار و نرم افزار سامانه هوشمند برای استفاده مردم از کارت هوشمند سوخت شخصی در جایگاه های سوخت استان مهیا است ومشکلی دراین رابطه وجود ندارد .
ایشان در این همین راستا از اعضا انجمن صنفی وصاحبان مجاری عرضه خواست تا قبل از اجرای طرح از آماده بکار بودن دستگا ه های سامانه هوشمند سوخت , عملکرد کارتخوان ها و صفحه کلیدآنها , سالم بودن تجهیزات وتلمبه ها جایگاه ,اطمینان و در صورت وجود مشکل باهماهنگی واحد های مربوطه نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند و از تهیه بسته اطلاعاتی مورد نیاز صاحبان و کارکنان مجاری عرضه برای راهنمایی مراجعین به جایگاه ها خبرداد .
در ادامه اعضا انجمن صنفی جایگاهداران استان فارس در خصوص تامین بموقع قطعات مورد نیاز سامانه هوشمند , اطلاع رسانی مطلوب به مردم ورفع مشکلات احتمالی تاقبل از اجرای طرح مطالبی را مطرح کردند .

کارت سوخت  5
کارت سوخت  4
کارت سوخت  3
کارت سوخت  1
روابط عمومی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شیراز ، چهارراه حافظیه ، خیابان حافظ ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (منطقه فارس)
 
کدپستی : 76455-71466
سامانه گویا : 2284086-0711