جزییات خبر

بازدید اعضا ء پژوهش وفناوری منطقه فارس از دانشگاه شیراز

(سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۰۶

مدیر شرکت ملی پخش فرآور ده‌های نفتی منطقه فارس :استفاده از ظرفیت و خدمات کتابخانه و مرکز اسناد دانشگاه شیراز بزودی برای استفاده همکاران فراهم می شود .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآور ده‌های نفتی منطقه فارس , فاطمه ابراهیم زاده مسئول امور پژوهش وفناوری منطقه فارس از بازدید اعضا پژوهش منطقه از کتابخانه و مرکز اسناد دانشگاه شیراز خبرداد وگفت : این برنامه بازدید در راستای آشنایی واستفاده بیشتر از منابع وامکانات دانشگاه شیراز در فعالیت های پژوهشی منطقه انجام شده است .
امیر بنی کریمی مدیر شرکت ملی پخش فرآور ده‌های نفتی منطقه فارس در طی بازدید از کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه شیراز با بیان این موضوع که شرکت ملی پخش نگاه ویژه ای به فعالیت های پژوهشی واستفاده از توان بخش دانشگاهی برای رفع چالش های موجود دارد اظهار کرد هدف از این بازدید ,آشنایی بیشتر تیم پژوهشی منطقه فارس با ظرفیت های علمی دانشگاه شیراز برای شناسایی ورفع مشکلات و چالشهای پیش روی شرکت بخصوص در حوزه تامین و توزیع فرآورده های نفتی می باشد .
مدیر منطقه فارس گفت : از زمان افتتاح وبهره برداری دفتر نمایندگی شرکت ملی پخش فرآور ده های نفتی منطقه در خانه ((جامعه – صنعت )) فارس مستقر در دانشگاه شیراز تعامل وارتباط بسیار خوب وموثری در حوزه ارتباط علم وصنعت برقرار شده است و در همین راستا هماهنگی های لازم برای استفاده همکاران وخانواده های آنان از امکانات وخدمات کتابخانه مرکزی ومرکز اسناد دانشگاه شیراز فراهم شده است وبزودی این تفاهم نامه بین دانشگاه شیراز و شرکت ملی پخش فرآور ده‌های نفتی منطقه فارس منعقد می گردد .
لازم بذکر است اعضا تیم پژوهشی وفناوری منطقه از قسمت های مختلف کتابخانه مرکزی و امکانات ونرم افزار های موجود در مرکز اسناد بازدید کردند .

شیراز1

روابط عمومی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شیراز ، چهارراه حافظیه ، خیابان حافظ ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (منطقه فارس)
 
کدپستی : 76455-71466
سامانه گویا : 2284086-0711