جزییات خبر

امضا پنجمین تفاهم نامه همکاری با سازمان فنی و حرفه ای استان

(یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸) ۱۴:۱۳

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس از آموزش 500 نفر از اپراتورهای جایگاه های سی ان جی استان در طی 28 دوره آموزشی خبرداد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورد ه‌های نفتی منطقه فارس ، امیر بنی کریمی ، مدیر منطقه فارس در این خصوص، گفت: این تفاهم نامه برای پنجمین سال متوالی با سازمان فنی حرفه ای استان تحت عنوان (( دوره آموزشی ویژه متقاضیان آموزش اپراتوری جایگا های سی ان جی )) منعقد شد و ارتقاء سطح کیفی نیروی انسانی، افزایش سطح مهارت فنی اپراتورهای جایگاه سی ان جی و آموزش های صحیح اجرای کار، را از اهداف این تفاهم نامه برشمرد.
مدیر منطقه فارس ضمن تسلیت بمناسبت فرارسیدن شهادت امام علی (ع) افزودآموزش نیروی انسانی از اولویت های مهم شرکت ملی پخش فرآورد ه‌های نفتی می باشد و امضا این تفاهم نامه برای استفاده از امکانات و توانمندی های اداره آموزش فنی وحرفه ای استان فارس در راستای ارتقاء مهارت منابع انسانی در حوزه کار با تجهیزات با تکنولوژی برتر انجام شده است .
بنی کریمی اظهار کرد: در راستای موافقت نامه های همکاری فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس با این منطقه تا کنون 28 دوره آموزشی برگزارشده وحدود 500 نفر از اپراتورهای جایگاه های CNG دوره آموزشی لازم را براساس استاندارد های آموزشی شرکت با موفقیت طی کرده وموفق به دریافت گواهینامه لازم شده اند .
وی همچنین بابیان این موضوع که در حال حاضر متوسط مصرف گاز سی ان جی در کشور 21 میلیون مترمکعب است گفت : استان فارس با مصرف روزانه یک میلیون و 400 هزار مترمکعب حدود 7 درصد از فروش گاز سی ان جی در کشور را به خود اختصاص داده است و در سال 97 بیش از 504 میلیون متر مکعب گاز طبیعی فشرده با همکاری و رعایت مسائل ایمنی توسط کارکنان آموزش دیده جایگا ه های سی ان جی فارس, بدون وقفه و بروز حادثه عرضه شده است .

cng 2
cng 1
روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

شیراز ، چهارراه حافظیه ، خیابان حافظ ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (منطقه فارس)
 
کدپستی : 76455-71466
سامانه گویا : 2284086-0711