جزییات خبر

بازدید گروه معیین منطقه از ناحیه خرم بید

(پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۴:۴۷

مدیر شرکت ملی پخش فرآورد ه‌های نفتی منطقه فارس تامین و توزیع بموقع سوخت صنایع و معادن را از اولویت های مهم شرکت در راستای تحقق شعار ((رونق تولید )) بیان کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورد ه‌های نفتی منطقه فارس , امیر بنی کریمی مدیر منطقه فارس در قالب برنامه های بازید گروه معین به شهرستان خرم بید سفر و با فرماندار ومسئولین این شهرستان دیدار کرد و هدف از این دیدار را انجام هماهنگی های لازم در خصوص تامین وتوزیع سوخت مورد نیاز بخش های مختلف بیان کرد .
امیر بنی کریمی مدیر مدیر منطقه فارس ضمن تبریک ماه مبارک رمضان ,وضعیت سوخترسانی در سطح استان طی سال گذشته را مثبت ارزیابی کرد وگفت :با هماهنگی وهمکاری های موجود بین شرکت ومقامات شهرستان خرم بید سوختررسانی در این شهرستان بدون وقفه ومشکل صورت پذیرفته است .
بنی کریمی با اشاره به نام گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری بعنوان سال (( رونق تولید )) یکی از اولویت شرکت ملی پخش در راستای تحقق این شعار را تامین و توزیع بموقع سوخت به واحدها های تولیدی وصنایع برشمرد و افزود با انجام تمهیدات لازم سوخت مورد نیاز شهرستان در بخش های مختلفی بخصوص حوزه صنعت , معدن وکشاورزی در دستور کار شرکت می باشد .
وی همچنین از مصرف کنندگان خواست با مراجعه به سامانه تجارت آسان وتکمیل مدارک مورد نیاز سوخت خود را بموقع ثبت تا در این خصوص دچار مشکل نشوند.
صادق کریمی فرماندار شهرستان خرم بید ضمن تشکرو قدر دانی از مجموعه شرکت ملی پخش در فرایند بدون وقفه سوخترسانی در سال گذشته و با تاکید بر اهمیت موضوع شعار سال و اهتمام به تحقق آن، یکی از اصول اصلی گذر از شرایط خاص اقتصادی موجود را همدلی و همراهی کلیه مسئولین شهرستان و استان در جهت ایجاد زمینه و زیر ساخت های لازم برای سرمایه گذاری و امنیت سرمایه گذار در حوزه های مختلف دانست و گفت: با توجه به ظرفیت های موجود در شهرستان، فرصت های خوبی در حوزه های کشاورزی ، صنعتی، صنایع تبدیلی وابسته به بخش کشاورزی وجود دارد که در صورت حمایت میتوانند با افزایش ظرفیت تولید نقش مهمی در افزایش سهم اشتغال شهرستان و رونق تولید داشته باشند.
وی همچنین خواستار نگاه ویژه شرکت ملی پخش به تامین سوخت مورد نیاز واحد های صنعتی، کشاورزی، دامداری و پرورش طیور شد.
در در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمت های سرکار خانم محمد پور در زمان تصدی سرپرست شرکت پخش فرآورده های نفتی ناحیه خرم بید , محمد هادی تقوا به عنوان رئیس جدید این ناحیه منصوب شد.

خرم بید
روابط عمومی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شیراز ، چهارراه حافظیه ، خیابان حافظ ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (منطقه فارس)
 
کدپستی : 76455-71466
سامانه گویا : 2284086-0711